Jedyne źródło informacji!

godlo

pawel2018mSzanowni Mieszkańcy,

Bardzo dziękuję Wam za udział w wyborach samorządowych i oddanie swojego głosu na mnie.
Daliście Państwo dowód, swojego zaufania mojej osobie i mojemu programowi wyborczemu. Dzięki Waszym głosom, będę mógł podejmować dobre działania na rzecz naszej gminy Maszewo.

Szczególne podziękowania kieruję do osób, które wspierały i pomagały mi w pracy przedwyborczej, a więc mojej żonie Agnieszce, rodzinie, przyjaciołom i znajomym. Wasze zaangażowanie i wsparcie było dla mnie ważne i mobilizowało mnie, do podejmowania kolejnych działań.

Jestem przekonany, że rozpoczynająca się kadencja będzie pomyślna dla naszej gminy i jej mieszkańców. Ze swojej strony, zapewniam Was, że dołożę wszelkich starań, by nasza gmina rozwijała się jak najlepiej.

 

Paweł Piesio

piesio kwwPaweł Piesio serdecznie zaprasza do udziału w spotkaniu przedwyborczym, na którym zaprezentuje swój program wyborczy jako kandydat na Burmistrza Gminy Maszewo, oraz przedstawi kandydatów na radnych do Rady Miejskiej w Maszewie.

 

Spotkanie odbędzie się w dniu 8 października 2018 r. o godz. 17.00 w Ośrodku Kultury i Sportu w Maszewie.

W sobotę odbyła się debata pomiędzy kandydatami na Burmistrza Maszewa w której kandydatka Małgorzata Storna - Piotrowska pytana przez internautów o biogazownię w pięknych słowach powiedziała, że jest przeciw choć fakty są nieco inne.

Na ostatniej sesji Radna chciała, żeby uchwałę o planie zagospodarowania przestrzennego dla terenu Wisławia zdjąć z obrad Rady co było kluczowe dla zablokowania budowy biogazowni. Nie było by nic w tym dziwnego gdyby nie szczegół o którym Radna zapomniała powiedzieć gdyż zamiast wypełniać swoje obowiązki czyli uczestniczyć w posiedzeniach komisji rozdawała baloniki i przez to nie była zorientowana na czym polegało niebezpieczeństwo przełożenia na inny termin głosowania tej uchwały. Jak się dowiedziałem od pracownika urzędu oraz Pani planistki przed posiedzeniem komisji wspólnej, że inwestor już złożył wniosek o warunki zabudowy na biogazownie. Oznacza to, że urząd musiałby je wydać i biogazownia by powstała, w przeciwnym razie Gmina aby wycofać się z takiej decyzji musiałaby zapłacić wysokie odszkodowanie, dlatego jedną możliwością odstąpienia od procedury było podjęcie przedmiotowej uchwały.

Myślę, że te wyjaśnienia sposobu działania kandydatki na Burmistrza należą się mieszkańcom, żeby nie ulegali pięknym słowom i gestom. Takiego Burmistrza Gmina już miała, a teraz potrzebuje gospodarza a nie celebryty.

Adam Rojek

marek suboczpiesio kww

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Popieram kandydata na Burmistrza Maszewa Pawła Piesio.

Marek Subocz
Wicewojewoda Zachodniopomorski