Jedyne źródło informacji!

 

aparat prawoZ początkiem kwietnia 2012 r. Stowarzyszenie Maszewska Inicjatywa Gospodarcza rozpoczyna na terenie naszej gminy projekt - inicjatywę lokalną – pt.  Będę fotografem, który jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Szkolenie ma na celu podniesienie sprawności zawodowej młodych ludzi poprzez zdobycie wiedzy teoretycznej i praktycznej w zakresie fotografii, e-public relations oraz e-marketingu. Celem projektu jest stworzenie uczestnikom warunków do samorealizacji, propagowanie aktywnego rozwoju zainteresowań oraz przygotowanie uczestników kursu do zdobycia umiejętności niezbędnych w pracy fotografa. W dzisiejszej cyber rzeczywistości niemożliwe jest funkcjonowanie zawodowe bez poznania tajemnic internetu. Co więcej, praca w sieci dla młodzieży z małych miejscowości jest doskonałą szansą na start do kariery.Projekt skierowany jest do 15 osób w wieku aktywności zawodowej (15-24 lat). Pod okiem doświadczonych trenerów, absolwentów ASP w Poznaniu, animatorów ze  Stowarzyszenia Oswajanie Sztuki ze Szczecina przeprowadzone zostaną twórcze i inspirujące zajęcia warsztatowe zakończone letnim obozem na Pojezierzu Drawskim oraz wystawą plenerową. Uczestnictwo w projekcie jest bezpłatne.

 

Do dyspozycji uczestników zostaną udostępnione zaawansowane aparaty fotograficzne ze zmienną optyką, lampy błyskowe i blendy zaś zajęcia odbywać się będą w plenerze i nowo utworzonym studio. Uczestnicy przy użyciu darmowych aplikacji będą szlifować techniki wywoływania cyfrowych negatywów, tworzenia animacji GIF. Dowiedzą się również jak przygotować zdjęcia do wymiarów większych odbitek, a także jak bezpłatnie założyć bloga i umieścić swoje prace w internecie.
Zainteresowanych serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie. Zgłoszenia uczestników przyjmowane będą do 14 kwietnia 2012 r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Więcej informacji na stronie www.mig.maszewo.com lub w biurze projektu.


Biuro Projektu:
Czynne w poniedziałki i czwartki  w godz. 13-16.00
Stowarzyszenie Maszewska Inicjatywa Gospodarcza
Ul. Jedności Narodowej 43/3

Kontakt:
Koordynator Projektu
Katarzyna Kamińska
tel. 500 356 697