Jedyne źródło informacji!

Rowerowy spacer w gminie Maszewo - 14. kwietnia 2013!

 

rajd1-jarosKilka lat temu - dokładnie 5 lat temu - SPM zaprosiło mieszkańców miasta i gminy na spacer rowerowy po naszej gminie. Pisaliśmy o tym tutaj. Obiecywaliśmy sobie po rajdzie wiele jednak życie zweryfikowało możliwośći i do dziś nie wyjechaliśmy ponownie wspólnie na oglądanie i dokumentowanie naszej gminy w doskonałym towarzytwie. Jednak w tym roku chcemy to zmienić - dnia 14. kwietnia (nie jak wcześniej planowaliśmy 7.04) pojedziemy ponownie oglądać naszą gminę z siodełka roweru. Nasz plan jest ambitny - 28 kilometrów - jednak mamy na to całą niedzielę bo wystartujemy o 9. godzinie /start z Placu Wolności/. Na trasie chcielibyśmy zrobić zdjęcia zabytków w miejscowościach, do których zawitamy a także przy wspólnym ognisku zjeść kiełbaskę.

 

 

Wstępnia zaplanowana trasa biegnie przez Sokolniki, Wałkno, Nastazin, Dębice, Maszewko, Godowo i Wisławie i prezentuje się tak:

 

mapka

 

 

Mamy nadzieję, że do naszej wycieczki dołączy wielu chętnych aby aktywnie i zdrowo spędzać czas. 

Wszystkich zapraszamy do dyskusji na forum oraz twarzoksiążce. Pamiętajcie aby na wycieczkę ubrać się w kamizelkę odblaskową i zabrać kiełbaski i picie.

 

Do zobaczenia!