Jedyne źródło informacji!

ratusz2013W 2013r zawodnicy UKS Ratusz Maszewo startowali w 26 wyścigach kolarskich:

 24 razy stawali na podium (11x 1 miejsce, 8x 2 miejsce, 5x 3 miejsce)

zdobyli 5 medali Wojewódzkiej Olimpiady Młodzieży (1 złoty, 3 srebrne, 1brązowy)

2 medale Mistrzostw Wielkopolski - (1 złoty, 1 brązowy).

 


06.04.2013r- Dzierżoniów- Kryterium Kolarskie
kat. juniorka mł. Paulina Łakoma- 28 miejsce
kat. młodzik Szymon Łakomy-9 miejsce
 
 
07.04.2013r- Sobótka- Ogólnopolskie rozpoczęcie sezonu-Start wspólny
kat. juniorka mł. Paulina Łakoma- 12 miejsce
kat. młodzik Szymon Łakomy- 7 miejsce
 
 
13.04.2013r-Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w MTB- Antonin
oraz Mistrzostwa Wielkopolski        
kat. juniorka mł. Paulina Łakoma- 3 miejsce
kat. młodzik Szymon Łakomy- 4 miejsce
kat. żak Weronika Fidos- 1 miejsce
 
 
26.04.2013r.-Chełmża- Wyścig Kolarski- Start wspólny
kat. juniorka mł. Paulina Łakoma- 14 miejsce
kat. młodzik Szymon Łakomy- 11 miejsce
 
27.04.2013r-Świecie- Puchar Nadziei Olimpijskich
kat. juniorka mł. Paulina Łakoma- 18 miejsce
kat. młodzik Szymon Łakomy- 9 miejsce
 
18.05.2013r-Puchar Polski - Górzyca- Jazda Indywidualna na czas
kat. juniorka mł. Paulina Łakoma- 25 miejsce
kat. młodzik Szymon Łakomy-1 miejsce
kat. żak- Weronika Fidos-3 miejsce
 
19.05.2013r-Puchar Polski- Górzyca-Start Wspólny
kat. juniorka mł. Paulina Łakoma- 28 miejsce
kat. młodzik Szymon Łakomy-1 miejsce
kat. żak- Weronika Fidos –2 miejsce
- Dawid Szaliński-2 miejsce
- Bartłomiej Wołyński- 4 miejsce
 
22.05.2013r.-Kryterium Kolarskie-Nowogard
kat. juniorka mł. Paulina Łakoma-7  miejsce
kat. młodzik Szymon Łakomy-2 miejsce
kat .żak- Weronika Fidos –6  miejsce
- Dawid Szaliński-1 miejsce
- Bartłomiej Wołyński-4  miejsce
 
01.06.2013r- Puchar Polski- Darłowo-Jazda indywidualna na czas
kat. juniorka mł. Paulina Łakoma-31  miejsce
kat. żak- Weronika Fidos-2 miejsce
Wojewódzka Olimpiada Młodzieży
kat.żak: Weronika Fidos-2 miejsce
 
02.06.2013r-Puchar Polski- Darłowo- Start Wspólny
kat. juniorka mł. Paulina Łakoma- 27 miejsce
kat. żak- Weronika Fidos-2 miejsce

Wojewódzka Olimpiada Młodzieży
kat.żak-Weronika Fidos-2 miejsce
 
08.06.2013r-Puchar Polski- Gruta- Jazda indywidualna na czas
lat. juniorka mł. Paulina Łakoma-28 miejsce
 
09.06.2013r-Puchar Polski- Świecie-Start Wspólny
kat. juniorka mł. Paulina Łakoma-31 miejsce
 
15.06.2013r- Dobiegniew- MP LZS- Jazda indywidualna na czas
kat. młodzik-Szymon  Łakomy – 3 miejsce
Paulina Łakoma-41 miejsce
 
16.06.2013r-Strzelce Krajeńskie- MP LZS-Start Wspólny
kat. młodzik-Szymon Łakomy-7 miejsce
Paulina Łakoma- 35 miejsce
 
19.07.2013r-Kobyla Góra- Start Wspólny
kat. młodzik- Szymon Łakomy-11 miejsce
kat. juniorka mł.-Paulina Łakoma-16 miejsce

20.07.2013r-Ludwików-Start Wspólny
kat. młodzik-Szymon Łakomy-13 miejsce
kat. juniorka mł.-Paulina Łakoma-8 miejsce
 
21.07.2013r-Gałązki Wielkie-Start Wspólny
kat. młodzik-Szymon Łakomy-7 miejsce
kat. juniorka mł.-Paulina Łakoma- 13 miejsce
 
03.08.2013r- Kryterium Kolarskie- Gruczno
kat. żak- Dawid Szaliński- 2 miejsce
- Weronika Fidos- 7 miejsce
 
04.08.2013r-Kijewo Królewskie- Start Wspólny
kat. żak-Dawid Szaliński- 10 miejsce
- Weronika Fidos-12 miejsce     
 
17.08.2013r-Nowogard-Jazda Indywidualna na Czas
kat. junior mł.-Bartłomiej Wróblewski- 3 miejsce
kat. młodzik- Szymon Łakomy- 1 miejsce
kat. żak-Dawid Szaliński-1miejsce
Weronika Fidos- 2 miejsce
 
24.08.2013r-Jelenia Góra- Cieplice-Górskie Mistrzostwa Polski
kat. juniorka mł.- Paulina Łakoma- nie ukończyła –limit czasu
 
24-25.08.2013r-Kalisz-Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Tor
kat. młodzik- Szymon Łakomy
1000m na czas –15 miejsce
500m na czas- 16 miejsce
Wyścig punktowy-7 miejsce
Wyścig eliminacyjny- 5 miejsce
 
07.09.2013r-Darłowo- MMM- jazda indywidualna na czas-Szosa
kat. młodzik    - Szymon Łakomy- 11 miejsce
kat. żak- Dawid Szaliński- 1 miejsce
- Weronika Fidos- 3 miejsce
 
08.09.2013r    -Jarosławiec- MMM-Start wspólny
kat. młodzik    -Szymon Łakomy-21 miejsce
kat. żak- Dawid Szaliński- 1 miejsce
- Weronika Fidos- 2 miejsce    
 
15.09.2013r- Szczecin-Rowerowe Dni Szczecina
kat. żak- Dawid Szaliński- 1 miejsce
Weronika Fidos- 1 miejsce    
 
 
 
21.09.2013r-Maszewo-Kryterium Kolarskie- WOM
kat. żak-Dawid Szaliński- 1 miejsce
Weronika Fidos – 6miejsce
Bartłomiej Wołyński- 9 miejsce
kat. młodzik- Szymon Łakomy- 4 miejsce
kat. junior mł.-Bartłomiej Wróblewski-17
 
Wojewódzka Olimpiada Młodzieży:
 
kat. żak: Dawid Szaliński- 1 miejsce
Bartłomiej Wołyński- 3 miejsce
kat. młodzik: Szymon Łakomy-2 miejsce
 
 
W dn. 02.05-25.07.2013r na Torze Kolarskim w Szczecinie odbyła się Torowa Liga Kolarska
 
    Zawodnicy UKS Ratusz podczas 12 edycji  Ligi zajeli:
    1 miejsce- 35 razy
    2 miejsce-24 razy
    3 miejsce-13 razy
 
 
W klasyfikacji generalnej zajęli:
kat. młodzik- 1 miejsce Szymon Łakomy
9 miejsce ( 1 wśród dziewcząt) Paulina Łakoma
kat. żak- 2 miejsce Weronika Fidos
3 miejsce Dawid Szaliński