Jedyne źródło informacji!

karolKarol Wiatrowski (13-letni uczeń II klasy międzynarodowego Gimnazjum Szczecin International School w Szczecinie), mieszkaniec Maszewa został laureatem tegorocznego międzynarodowego konkursu plastycznego na kartkę bożonarodzeniową organizowanego przez międzynarodowe instytucje z siedzibą w Szczecinie: Dowództwo Wielonarodowego Korpusu Północny - Wschód (NATO) i Szczecin International School w Szczecinie.
Uczniowie konkurowali w dwóch grupach wiekowych: szkoły podstawowe i szkoły ponadpodstawowe: gimnazja i licea.
Karol Wiatrowski w okresie przedświątecznym 2013 r. zajął  wysokie - II miejsce w kategorii szkół ponadpodstawowych (uczniowie w wieku 13-19 lat) w konkursie pt. „Boże Narodzenie jest wokół nas”.
W zeszłym roku Karol zajął III miejsce w poprzedniej edycji międzynarodowego konkursu plastycznego pt. „Choinka bożonarodzeniowa”.

Powtórzyć sukces jest jeszcze trudniej niż odnieść go po raz pierwszy. Karol kolejny raz znajduje się w czołówce międzynarodowych laureatów i zajmuje coraz wyższe miejsce.

Uroczyste rozdanie nagród przy udziale Dowódcy NATO i Dyrektora SIS odbędzie się w czasie przedstawienia bożonarodzeniowego przygotowanego przez uczniów i nauczycieli międzynarodowej szkoły w dniu 17 grudnia 2013 r.

Nagrodzone prace, zostaną wydrukowane przez NATO jako kartki świąteczne i z życzeniami od NATO zostaną wysłane do 200 różnych miejsc na świecie – to kolejne już międzynarodowe osiągnięcie Karola, z którego można być dumnym.

(jw)