Jedyne źródło informacji!

tts orlikNa orliku w Dębicach odbył się nietypowy turniej piłkarski. Swój własny mundial rozegrali pracownicy Technologii Tworzyw Sztucznych. Mecze były bardzo zacięte, to głównie dlatego, że w składach ośmiu zgłoszonych do rywalizacji drużyn zagrało wielu zawodników na co dzień występujących w barwach drużyn z regionalnych lig piłkarskich.

Na trybunach zasiadło wielu fanów piłki nożnej, nie tylko pracowników TTS, ale również miejscowych sympatyków futbolu. Rozgrywki obserwował także pan Kazimierz, który do Dębic przyjechał na rowerze z sąsiedniej wsi.


W samych zawodach wystartowało osiem drużyn, na teamy składały się reprezentacje poszczególnych działów firmy zatrudniającej ponad 350 pracowników. Najlepszymi okazali się być Szlifierze, którzy w finałowym pojedynku pokonali drużynę Podłóg. O zwycięstwie zadecydowały rzuty karne, w regulaminowym czasie gry padł bowiem remis 2:2.
Na trzecim miejscu znalazła się ekipa Małych Elementów.
Królami strzelców zostali Łukasz Antys i Mariusz Stachowiak, którzy w turnieju zdobyli po 6 bramek. Najlepszym bramkarzem okrzyknięto Kamila Łakomego.

 

Rafał Remont