Jedyne źródło informacji!

Zakończyło się zgłaszanie komitetów wyborczych, które w najbliższych wyborach 16. listopada ubiegać się będą o miejsca w radach miejskich, powiatowych, wojewódzkich oraz o fotele marszałka, prezydentów i burmistrzów. W naszej gminie wybierać będziemy radnych Rady Miejskiej oraz Burmistrza. Wśród kilkuset zarejestrowanych komitetów w naszym województwie (także ogólnopolskiech) w naszej gminie do wyboru będziemy mieli kandydatów z:

KWW Aktywna Gmina
KWW Razem Zmienimy Maszewo i Gminę
KWW Katarzyny Kamińskiej
KWW Pawła Piesio Porozumienie dla Gminy
KWW Maszewska Inicjatywa Samorządowa
KWW Czesława Siwka
KWW Maszewo Razem.

 

Kto kryje się za poszczególnymi komitetami? Aktywna Gmina jest reprezentowana przez Rafała Stancla jednak nie wiadaomo kto będzie kandydował z tego komitetu podobnie jak z Maszewo Razem, którego pełnomocnikiem jest Kornelia Izabela Silka-Lis. Pewni sa natomiast kandydaci na fotel burmistrza z pozostałych komitetów.

KWW Razem Zmienimy Maszewo i Gminę - Jerzy Wiatrowski
KWW Katarzyny Kamińskiej - Katarzyna Kamińska
KWW Pawła Piesio Porozumienie dla Gminy - Paweł Piesio
KWW Maszewska Inicjatywa Samorządowa - Jadwiga Ferensztajn
KWW Czesława Siwka - Czesław Siwek.

Kogo i czy w ogóle wystawi do wyborów na burmistrza Aktywna Gmina i Maszewo Razem nie wiemy, czekamy także na kandydatów do rady miejskiej.

Oczywiście na naszym forum jest już aktywny temat najbliższych wyborów - zapraszamy do dyskusji.