Jedyne źródło informacji!

pawel2018m

Szanowni Państwo,

Pragnę Państwu serdecznie podziękować za udział w wyborach samorządowych i za każdy oddany na mnie głos jako kandydata na Burmistrza Gminy Maszewo. Cieszę się, że obdarzyliście mnie Państwo tak dużym poparciem, akceptując mój program wyborczy.

Dziękuję również Państwu w imieniu wszystkich kandydatów na radnych do Rady Miejskiej w Maszewie, na których oddaliście swoje głosy. Osoby, które dzięki tym głosom zostały wybrane na radnych na pewno Was nie zawiodą. Będą godnie reprezentować społeczność Gminy Maszewo.

 

Przed nami w dniu 4 listopada br. II tura wyborów. Proszę wszystkie osoby, które teraz mi zaufały o ponowne poparcie. Proszę osoby, które obdarzyły swoim poparciem innych kandydatów lub nie były jeszcze głosować o baczne przyjrzenie się mojej osobie, mojemu programowi i obdarzenie mnie zaufaniem w trakcie zbliżającego się głosowania. Nasza Gmina potrzebuje rozważnych, przemyślanych ale i stanowczych działań w celu poprawy jej wizerunku i stanu finansowego. Jeżeli mi Państwo na to pozwolicie, to na pewno takie działania będę prowadził.

Dziękuję!