konca nie widacRadni Rady Miejskiej Maszewa zwołując nadzwyczają sesję na dzień 28 stycznia mieli nadzieję dowiedzieć się o stanie finansów naszej gminy oraz przeprowadzić wizytację obiektu Ratusza Miejskiego. Udało się dowiedzieć, że gmina zalega w ZUSie ponad 400 tysięcy złotych a zaległość datowana jest od lipca 2015, zalega w gazowni czy w ENEA znaczne kwoty, które jednak nie zostały podane ścisle ponieważ zabrakło Skarbnika Gminy.

Wizytacja Ratusza, którego koniec remontu zaplanowany był początkowo na czerwiec 2015 była jednak niemożliwa ponieważ prowadzący budowę wystosował elaborat, w którym wyjaśniał, że nie będzie pokazywał stanu prac BO NIE! Zapraszał jednak na zwiedzanie 12 lutego. Choć wyjasnienia zdawały się absurdalne pomimo nacisków nie udało sie zobaczyć aktualnego stanu.

W ostatni piątek 12 lutego 2016 radni Rady Miejskiej w Maszewie odwiedzili wreszcie ratusz, którego remont miał już być zakończony wiele razy.

Poniżej prezentujemy relację fotograficzną. Jak obiekt wyglądał 28 stycznia można się tylko domyślać.

Warto także – dla zrozumienia sytuacji – zapoznać się z “relacją” na stronie oficjalnej UM. SAMA RADOŚĆ!  “O panującym nastroju i o wrażeniach z efektów remontu świadczą zamieszczone zdjęcia” – TE PONIŻEJ TAKŻE!

Ocenę zjawiska pozostawiamy Państwu.

 

 

{gallery}um{/gallery}

Kategorie: News