Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki w Szczecinie na swojej stronie internetowej zamieścił informację, że Gmina Maszewo zrezygnowała z udziału w programie rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016- 2019. Tym samym Wojewoda Zachodniopomorski zatwierdził zmienioną (bez udziału już naszej gminy) listę zadań zakwalifikowanych do dofinansowania w 2016 roku.

Jest to już kolejny „wielki” sukces naszej Pani Burmistrz, którym jednak oficjalnie się nie chwali.

Tym razem „uszczęśliwieni” zostali mieszkańcy Sokolnik. Miała być przebudowana droga w tej miejscowości ale nie będzie. Całkowity koszt inwestycji miał wynieść 589 350,56 zł przy kwocie dofinansowania 294 675,00 zł i wkładzie własnym 294 675,56 zł a planowana długość przebudowy miała wynieść 753 m.

Taki Burmistrz to jednak skarb dla innych gmin, które pewnie będą wiedziały jak spożytkować takie dofinansowanie. My jak na razie dzięki umiejętnościom naszego włodarza dofinansowań nie otrzymujemy, jak już dostaniemy to musimy je zwrócić, albo tak jak w tym przypadku z nich rezygnujemy. Nie stać już nas nawet na takiego rzędu wkładów własnych.

Link do strony ZUW w Szczecinie, gdzie została zamieszczona informacja.

Kategorie: News