Jedyne źródło informacji!
Baza noclegowa naszej gminy nie jest duża - dokładnie mamy dwa hotele - ale mimo wszystko zapraszamy gorąco do przyjazdu do naszej miejscowości. Dla turystów istnieje "Pałac Maciejewo" ze swoją bardzo wysoką klasą oraz "Rezydencja" Państwa Szymczak.
"Rezydencja" firmy Szymczak


Jest to najnowsze dzieło Henryka Szymczaka i mieści się przy trasie Stargard - Nowogard. Z zewnątrz przyciąga wzrok przejeżdzającego, który po ciężkiej podróży na pewno skorzysta z dobrodziejstw oferowanych przez Państwo Szymczak.

Motel z restauracją


Motel

Swoim zewnetrzem motel przyciąga. Nie jest gorzej w środku - dobrze przygotowane wnetrza restauracji, baru oraz pokojów powodują, że na pewno każdy strudzony podróżny chętnie skorzysta z tego punktu.


Motel - w środku

Reasumując - każdy podróżny oraz mieszkaniec Maszewa znajdzie w "Motelu z restauracja" miejsce dla siebie wśród miłej obsługi oraz bogatej oferty.
Więcej informacji - www.firmaszymczak.pl

"Pałac Maciejewo"


Pałac Maciejewo - jak nazwa wskazuję znajduje się w miejscowości Maciejewo ok. 8 km od Maszewa nad malowniczym jeziorem, pomiędzy pięknymi lasami.
Pałac


Charaktru temu miejscu dodaje jego zabytkowa budowla, nie brakuje tu oczywiście nowoczesności oraz klasy. Śmiało można powiedzieć, że jest to miejsce dla zdecydowanych i wymagających ludzi.

Turysta w "Pałacu" znajdzie przestronne wnętrza, piękne pokoje, basen, saunę, masaże, moc rekraacji i wiele, wiele więcej. Więcej informacji www.palacmaciejewo.pl